ورود به چت روم
چت روم جوانان و نوجوانان ویژه دهه 70 و 80
ساخت وبلاگ جدید
ساخت وبلاگ جدید و حرفه ای در چند ثانیه

نتایج جستجو برای عبارت :

صرفا جهت خالی شدن مغز

دفترچه راهنمای ثبت نام و انتخاب رشته برای پذیرش دانشجو صرفا بر اساس سوابق تحصیلی در دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی (مرحله پذیرش سراسری - مهرماه سال 1398) از سوی سازمان سنجش منتشر گردید:
دریافت دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته صرفا سوابق تحصیلی سال 98حجم: 3.51 مگابایت
 درخت وار ؟؟ اومدم وطلب بنویسم اول عنوانش اومد. 
اومدم تحت عنوان این عنوان چیزی بنویسم هیچی نیومد! 
این شده کار 90 درصد آدمای امروزی! حرفی رو میزنن یا کاری رو میکنن که اصلا خودشون هم نمیدونن. فقط صرفا برا اینکه حرفی زده باشن یا کاری کرده باشن انجامش دادن. 
مثل الان من که صرفا فقط خواستم مطلبی گذاشته باشم برای تداوم حیات این وب! 
نخند ببینم D:
 من خودم بخندم عب نداره. :)) شما نخند. 
احتیاج آدم‌ها به یک خونه امن جزو ضروریات زندگی هر شخصیهیه خونه‌ای که نه صرفا از لحاظ جسمی در امان باشی، بلکه از لحاظ روحی نیز برات آرامش‌بخش باشه و حس خوب وجود رو برات به ارمغان بیاره.
واژه خونه صرفا یک اسمه وگرنه این آرامش و احساس امنیت می‌تونه در هر فضایی وجود داشته باشه. 
همین که از خیلی اتفاقات و استرس‌ها و تنش‌ها دور بشی و مدتی رو در آرامش محض بگذرونی
فوق العاده حس خوبی داره
حتی اگه در اون فضا باز هم افکار منفی و استرس‌هاتون همراهتون
+داوطلبان برای اخذ پذیرش باید، طبق فراخوان دانشگاه‌ها و مؤسسات پذیرنده، مدارک لازم را در زمان تعیین شده به دانشگاه‌ها و مؤسسات ارسال کنند. دانشگاه‌ها و مؤسسات باید با رعایت تمامی قوانین و مقررات مربوطه مانند سهمیه‌بندی نسبت به پذیرش دانشجو در سقف ظرفیت تعیین شده توسط شورای گسترش آموزش عالی اقدام و نسبت به ثبت‌نام مشروط پذیرفته‌شدگان اقدام و اسامی آن‌ها را برای تائید به سازمان سنجش آموزش کشور اعلام نمایند.
+در این روش داوطلبان می‌توا
+داوطلبان برای اخذ پذیرش باید، طبق فراخوان دانشگاه‌ها و مؤسسات پذیرنده، مدارک لازم را در زمان تعیین شده به دانشگاه‌ها و مؤسسات ارسال کنند. دانشگاه‌ها و مؤسسات باید با رعایت تمامی قوانین و مقررات مربوطه مانند سهمیه‌بندی نسبت به پذیرش دانشجو در سقف ظرفیت تعیین شده توسط شورای گسترش آموزش عالی اقدام و نسبت به ثبت‌نام مشروط پذیرفته‌شدگان اقدام و اسامی آن‌ها را برای تائید به سازمان سنجش آموزش کشور اعلام نمایند.
+در این روش داوطلبان می‌توا
زندگی خوب و بد زیاد داره
همیشه صرفا بدش،بد و صرفا خوبش،خوب نیست
این ماییم که هر چیزی رو دوست داریم فکر می کنیم خوبه و هرچی رو دوست نداریم فکر می کنیم بده
ولی تو تمام این زمان ها اون موقعی که خوشحالیم و اصلا حواسمون نیست
و اون موقع که ناراحتیم و جنگ داریم با خدا که چرا اونی که من خواستم نه  
همیشه یه نگاه مهربون به ماست که میگه هرچی خواستی بگو خودت رو خالی کن از حرف اما بدونم من خوبی تورو بهتر از خودت می دونم
مثل مامان ها که بچه ها مامان هاشون رو
اه چقد پست میذارم :/
اولا قهرمانی پرسپولیس رو تبریک میگم. نه اینکه ذره ای برام مهم باشه ها، صرفا هم اتاقیم یک ساعته داره میخونه وای وای پرسپولیس تیمی مثل تو نیس. 
ثانیا دستمو سوزوندم.
ثالثا این درسِ خیلی نچسبه!
رابعا :
بس نکته غیر حسن بباید که تا کسی
مقبول طبع مردم صاحب نظر شود!
بسم الله توجه توجهبه زودی در این مکان یک پست میروید . پ.ن : گفتم هر روز قدم رنجه میکنید و تشریف میارید از اینجا رد میشید دست خالی نرید و در جریان باشید که قراره در آینده نزدیک با چی مواجه بشید پ.ن دوم: صرفا جهت خالی نبودن عریضه
آره دیگه.آدم بَدِ داره میره (: 
این حذف بنا بر دلایلی که از روز اول با من و آرنور همراه بوده هست.نه صرفا هیچ اتفاق اخیری.اگه بخوام دلیل حذف وبلاگ آرنور رو بنویسم؛  هم طولانی میشه و هم جریان ساز.فقط می تونم بگم که مایل نبودم حذف کنم و دوست داشتم بیشتر می نوشتم.اما انقدر معرفت دارم که خدافظی کنم و فرصت خدافظی بدم. از اون مهم تر ، من هرچند کم اما یک عده مخاطب و دوست از اینجا دارم که مدتی خوب و بد من رو تحمل کردند.پس اول از همه قدر دانم. این هم یک دورهمی
امروزه انسان ها طبق ساختاری که دارند با محیط بسیار زود همخونی پیدا میکنن
این امر باعث شده تا مغز هم درگیر این حوادث و رخداد ها باشد
انتشار این مقاله صرفا جهت بالا بردن سطح اگاهی توسط تجربه به شما است
امید وارم روزی که تاثیرات مثبت رو حایگزین تمامی تاریکی ها کنیم
بسم الله الرحمن الرحیم توجه توجهبه زودی در این مکان یک پست میروید . پ.ن : گفتم هر روز قدم رنجه میکنید و تشریف میارید از اینجا رد میشید دست خالی نرید و در جریان باشید که قراره در آینده نزدیک با چی مواجه بشید پ.ن دوم: صرفا جهت خالی نبودن عریضه
بالاخره تمام شد! کتابی پرهیجان، گاهی احساسی، گاهی صرفا نقل خاطرات با طنز کافی. جملات کوتاه و بندهای پرفعل و توصیفات موجز ولی دقیقِ این کتاب ،چشم را، روان و جاری روی واژه‌ها ساری می‌کند و بی‌مکث و پرهیجان تصاویر را بی‌آن‌ که از هم بگسلند روایت می‌کند. به‌شخصه تا کنون کتاب خاطراتی نخوانده بودم که این‌گونه، بدون اطاله کلام و این قدر با جزئیات، روایتی را به این وجدآوری از روزهای منتهی به انقلاب نگاشته باشد. روزهای منتهی به پیروزی انقلاب، ف
ماه رمضون داره شروع میشه و موندم منی که به ازای هر قدم راه رفتن نیاز به اب خوردن پیدا میکنم، چطوری قراره دووم بیارم؟
شاید یکی دو روز روزه بگیرم (صرفا برای تهذیب نفس و این داستانا) ... اما انصاف نیس تو این روزای گرم و طولانی، تشنگی بکشم:(  به خاطر اینکه بقیه روزه هستند ...
برخی از داستان نویسان حرفه ای به شیوه ای از تکنیک حرف می زنند که ارزششان را برای من تا حد داستان نویس حرفه ای پایین می آورند. آن ها هیچگاه خالق نخواهند بود. یک خالق نمی تواند داستان را به چند شیوه پایان برد یا پیرنگش را هر طور خواست تغییر دهد. یک خالق، اثرش دارای یک روح است و یک کالبد. کلمات صرفا کالبدند، روحِ اثر، وجود ذهنی آن است. من اگر به تکنیک ها هم اهمیت می دهم صرفا به این دلیل است که روحی زیبا لایق کالبدی زیبا و بی نقص است. پایان های متفاوت،
خواندن این کتاب رو چند وقتی است تمام کردم...
انسان همیشه در جستجوی عشق قدم های زیادی برمیداره... 
ولی اکثر مواقع بودن در مسیری که بدون توجه به اون و صرفا به قصد رسیدن به هدف، تو رو از دیدن زیباییها محروم میکنه... 

و تنها آرزوی من قدم درست برداشتن برای تمام کسانی که در این لحظه پا به این دنیای زیبای دردناک می ذارن....

خوب باشیم همیشه. آمین.
و این اخرین ۱۸ اسفند ۹۷ است . این پست ها صرفا برای خالی نبودن آرشیو است . الان داری نهایت تلاشی که برای رسیدن به هدفت نیاز داری را انجام میدهی. باز هم ادامه بده . اگر ادامه بدهی ممکن است امید را بیابی ولی اگر ادامه ندهی قطعا بازنده ای و این تنها حتمی است که میشود گفت.
ماتحت خودم رو با جدیت جر میدم و تا ساعت 11شب به خوندنم ادامه میدم و با این وجود ساعت خوندنم به 12ساعت نمیرسه...من چطور دوران کنکور هر شب و هر شب تیک 12ساعت رو سر ساعت9شب میزدم خدا میدونه...شاید صرفا توی تصوراتم اونقدر میخوندم!
*از من خسته انتظار ادب نداشته باشید دیگه توروخدا!
دوست می فرماید که مرگ و مرگ اندیشی بخشی از هویت من بوده و حالا که به هویت دیگری فکر میکنم، به سبب از دست داشتنش دچار رنج شدم. رنجی که چند شب پیش عارض شد صرفا ناشی از این مسئله نبود. توان تحلیلش رو نداشتم و آشوب درونم ایجاد کرده بود.
چیزی هست که درباره این مسئله باید بهش فکر کنم؟ اگر نه رها کنم نه بهش بپردازم دچار خسرانی خواهم شد؟ کمی فاصله گرفتن ازش تصمیم درستیه؟
یکی از دوستانِ جان نگرانه که من به خاطر گفتن جمله "من تا اول خرداد کارگاهمو افتتاح میکنم" چشم بخورم!!! برای رفقای چشم‌شور احتمالی این توضیح رو میدم که... من هنوز مکانی برای کارگاهم پیدا نکردم. مشکلات خیلی زیاد سد راهمو حل نکردم. و حتی وضعیت این روزا به شدت سخت شده. این جمله‌ها صرفا جمله‌های انگیزشی‌ای هستن که قراره روحیه منو حفظ کنن. همین :)
سال نو مبارک
مشخصه که تا الان داشتیم قاطی پاتی در اینجا می نوشتیم. دوستان فعلا در استراحتیم. هنوز سال ما شروع نشده واقعا
شرکتمون رو هواست و معلوم هم نیست بیاد زمین. پس فعلا صرفا برای اینکه چیزی نوشته باشیم اینو آپدیت کردم
سال بارانی خوبی داشته باشید
خودمم موندم تو حجم اینهمه کار که این مدت فقط صرفا با غصه خوردن سر خودم ریختم...
یعنی افسردگی دیگه مث قبل فقط روی معده م اثر نمیزاره و علاوه بر اون باعث عقب افتادگی کاری و همچنین اهدافم شده 
راستی دیروز کار کرمانشاهم رو انجام دادم , خانمه گفت امروز بعد از یه هفته سایت باز شده و کلی خوشحال شدم که دور روز قبلی رو تنبلی کردم و نرفتم شاید یه درصد بخاطر این بود که کار ارباب رجوع هامو درست کنم و نرفتم برای همین اذیت نشدم.
سلام دوستان
چند تا نکته یا فکت وجود داره که من دلیلشان را نمی‌فهمم و اگر دوستان توجیهی می یابند لطفا بگن؛
نکته اول: دهک پنج جامعه ما یعنی طبقه متوسط طبق آمار ها بین چهار تا پنج میلیون درآمد دارند.(ممکنه اخیرا کمی بیشتر شده باشه البته)
از طرفی متوسط میزان مهریه طبق آمارها حدود ۳۰۰ تا ۴۰۰ سکه است. با یه حساب سرانگشتی این رقم یعنی ۳۵ سال کل درآمد یک فرد متوسط (۳۵ سال یعنی بیش از طول دوران کار فرد! و با فرض اینکه تمام درآمد خود را ذخیره کرده و در طول
عمدتا مبدل های حرارتی که در چیلرها به عنوان کندانسور استفاده می شوند در دو نوع هواخنک و آب خنک می باشند اما موضوع بحث در این مقاله صرفا کندانسورهای هواخنک می باشد تا مقایسه ای بین کندانسورهای فین و تیوب و در مقابل کندانسورهای جدیدتر که نوع میکروچنل هستند صورت می گیرد.
ادامه مطلب
من عاشق تکنولوژیم عاشق برنامه نویسی وب و کلا پیدا کردن سایت های به دردبخور و پربار ! 
برای همین زیاد از این گوشی های تاچ خوشم نمیاد و هرچند وقت یه بار میفتم به جونش و برنامه هاش رو پاک میکنم! چون هم کوچیکن هم اینکه آدمو به خودشون معتاد میکنن! صرفا پیام و تماس و همین کارای ضروری!
هنوز فکر چارشنبه‌ی بردنه، یه عمره که باخت‌هاشو رج می‌زنه.
پ.ن. حس می‌کنم منتظرم برگردم به ریتم روتین زندگیم، و حواسم نیست که اون ریتم روتین زندگیم تموم شده خیلی وقته. 
نه این که الآن خیلی عجیب‌غریب باشه، و نه این که خوشم بیاد از داشتن ریتم روتین ... صرفا داشتم فکر می‌کردم الکی و شاید غیرارادی منتظر برگشتن به یه حالتی‌م که مدت‌هاست ازش گذشتم.
لهمخوابم به علت استرس امتحان بسیار بی کیفیت شده. درس زیادی نخوندم و مجددا استرس این هم منو لهتر میکنه
ولی خب این مغز وامونده‌ی خجالت نکش همچنان به کار خودش ادامه میده و بی وقفه کار میکنه و مجال نفس کشیدن نمیده
دوستم پرسید چرا برای افسردگی دارودرمانی نه؟ گفتم چون منم تجربه ش کردم و مفید نبود جواب داد دوز درمانت کم بوده و قرصات کم زور. گفتم برای ایدای ۱۷ ساله نه کم بود نه کم زور ولی خب آره قرصای قوی تری هم بودن
بعد از اون بیشتر فکر کردم که چرا دا
همسر... همونی که کنارش انگشتتو تکون میدادی بیدار میشد... این روزا اونقدر خسته‌س که یه ساعت تمام کنارش ناله زدم و بیدار نشد!!!
+ ولی من اگه خدا بودم مریضی نمی‌آفریدم!! ... شایدم می‌آفریدم! ولی خب انصافا آدم وقتی سالمه خب خوشحاله که سالمه دیگه... وقتی هم مریضه به جون خودم قدر سلامتی رو نمیدونه!!! صرفا ناشکری میکنه و ناله میزنه!!
خواهشمند است جهت دریافت نوبت  دکتر ناصری از متخصصین ارتودنسی در اصفهان صرفا به صرت تلفنی یا حضوری اقدام نمائید . 
تلفن مرکز: ۳۱۳۱۳۸۴۴-۰۳۱ و ۳۱۳۱۳۸۴۵-۰۳۱
مسئول دفتر: ۰۹۱۳۰۷۷۷۳۰۰
اینستاگرام: instagram.com/dr_m.a.naseri  
صفحه تماس با ما سایت دکتر ناصری
یکی از هتل های چهارستاره در تور قشم ارزان , هتل بوتیک ایرمان است . هتل بوتیک ایرمان اولی هتل بوتیک جزیره قشم است . بوتیک هتل به هتل هایی میگویند که کوچک می باشند و تعداد اتاق های آنان به کمتر از ۱۰۰ میرسد و امکاناتی که ارائه می شود صرفا یگانه به عبارتی هتل است .

ادامه مطلب
بیشتر از یک سال بود که وبلاگ گردی نکرده بودم !! امشب به یاد قدیما یه دل سیر وبلاگ گردی کردم :) به وبلاگای جدید هم سر زدم .. صرفا جهت احترام هم وقتی نظری نداشتم یه ایموجی لبخند میزاشتم که یه جورایی برسونم پستاتونو خوندم :) ^^احساس میکنم یه عده تعجب کردن بعد این همه مدت کامنت گذاشتم واسشون !! بخدا من بی معرفت نیستم شرایطم نرمال نیست فقط !! :)
و رفتار و خوشامدگویی های دلنشین بلاگرایی که برای اولین بار به وبشون سر میزدم ^_^
خولاصه اینکه حال و هوامون عوض شد
وای امروز که کوه رفته بودم، پاهام داشت می‌لرزید. جدّی داشت می‌لرزید. :)) نمی‌دونم از ترس بود یا پاهام بی‌جون شده بود. جالب بود واقعا.
یاد یه باری افتادم که برای اولین بار دندونام داشت می‌خورد به هم از سرما. و اون باری که از تعجب دهنم ناخودآگاه باز شد. موقعیت‌هاشون رو یادم نیست ولی یادمه برام جالب بود؛ این که اتفاق‌هایی که فکر می‌کردم صرفا اغراق شده‌ن واقعا اتفاق می‌افتن. 
وای امروز که کوه رفته بودم، پاهام داشت می‌لرزید. جدّی داشت می‌لرزید. :)) نمی‌دونم بیش‌تر از ترس بود یا پاهام بی‌جون شده بود. جالب بود واقعا.
یاد یه باری افتادم که برای اولین بار دندونام داشت می‌خورد به هم از سرما. و اون باری که از تعجب دهنم ناخودآگاه باز شد. موقعیت‌هاشون رو یادم نیست ولی یادمه برام جالب بود؛ این که اتفاق‌هایی که فکر می‌کردم صرفا اغراق شده‌ن واقعا اتفاق می‌افتن. 
سلام، دوستان قالب هایی که تا این تاریخ خدمت همه شما عرضه شد قالب هایی بود که ترجمه شده بود، از این تاریخ به بعد با قالب هایی که خدمتتون هستیم که کل کدنویسی اون توسط این وبسایت انجام میشه و طرح هیچ شخص دیگری نیست.قالب های آینده فروشی و با پراخت الکترونیکی خواهد بود و با پشتیبانی کامل هست.
قالب وبسایت به زودی تغییر خواهد کرد(صرفا جهت سهولت دسترسی شما به قالب ها)... منتظر خبر های خوب از طرف ما باشید:) !
ممنون که این پست رو خوندید:)
غالبا ورود سنگهای بالای 4 میلی متر بدرون حالب (که متشکل از عضلات صاف است) موجب اتساع حالب و تحریک گیرنده های درد حالب میگردند، هر چه شدت درد بیشتر باشد، علایمی همچون تهوع و استفراغ ظاهر میشود که صرفا با کنترل درد این دست علایم نیز آنأ برطرف میشوند.
مهم: بدنبال کنترل درد انجام سونوگرافی برای تعیین اندازه و محل سنگ جهت تعیین اقدام درمانی مناسب ضروری است.
ادامه مطلب
خیلی افراد در سنین بالا موفق به حفظ کل قرآن شده اند، زیرا حفظ قرآن یک مسئله صرفا مرتبط با قوه حافظه نیست، بلکه اولا توفیقی است از جانب خدای متعال و رحمت و لطف او به برخی بندگانش، ذلک فضل الله یوتیه من یشاء، و ثانیا مرتبط است به تدبر و تطبیق آن با زندگی.
حفظ قرآن حفظ الفاظ و کلمات نیست، بلکه یک نوع زندگی است. سخن خدای متعال است که روح و حیات دارد و انسان را می سازد.
مرگ اختراع و کاتالیزور رشد و شناخت هستی است تصور کن اگه مرگ نبود و صرفا تولد جاودانه انسان بود کره زمین چه جور جایی می شد مرزهای رشد و تحول و اخلاق و دانایی و کشف و علم و اقتصاد و تاریخ همه چیز جابجا می شد و چه بلوایی بپا می شد بسیاری از دست و پا زدن ها در هستی بخاطر مرگ هست.مرگ آمده است تا هستی را تمام و کمال به ما معنا کند.در بسیاری از کتاب هایی که درباره فلسفه و معنای هستی نوشته اند مرگ را گرانیگاه معنا کردن هستی دانسته اند. اروین یالوم روانپزش
یکی از دوستانم ، چند روز پیش با اشاره به من گفت تو آدم مرموز و پیچیده ای هستی ، معمولا این اتفاق می افتد هر از چند گاهی که با بقیه معاشرت می کنم . اما اینبار با اصرار همان دوست کمی روی این قضیه ریز شدیم ، البته نه قضیه من ، قضیه خودش . 
در پاسخ به این سوال که پیچیدگی را در چه چیزی میبیند کمی تعلل کرد ، کاملا مشخص بود ایده ای راجع به پیچیدگی ندارد و صرفا هر مبهمی را پیچیده میبیند . به نظرش اینکه او گاهی اوقات احساسات و افکارش را بازگو نمی کند او را آد
میخ های زیر پای ـمان و تیر هایی ک می کشد قلبمان. تمثیل وار است و عین حقیقت، ک میلی نیست برای حرکت و شلاق زمان محکم می خورد بر پشتمان. و این ذاتِ غم انگیز را راهی برای تغییر نیست. و نه حتا دگر میلی، و نه یک راهِ خروجی برای تمام کردنِ این تقدیر ک معلوم نیست چ کسی نوشته است برایمان. تصمیم های اشتباهِ خودم، جبر اجتماع، هورمون های توی مخم، لبخند او بود، یا ک به حال ول کردن همه چیز را. به هر حال، هم اکنون اینجایم و آنچه ک پیموده ام را، همه را به دوش دارم.
غالبا ورود سنگهای بالای 4 میلی متر بدرون حالب (که متشکل از عضلات صاف است) موجب اتساع حالب و تحریک گیرنده های درد حالب میگردند، هر چه شدت درد بیشتر باشد، علایمی همچون تهوع و استفراغ ظاهر میشود که صرفا با کنترل درد این دست علایم نیز آنأ برطرف میشوند.
مهم: بدنبال کنترل درد انجام سونوگرافی برای تعیین اندازه و محل سنگ جهت تعیین اقدام درمانی مناسب توسط ارولوژیست ضروری است.
ادامه مطلب
تقسیم بندی بازیها – بازی آزاد (تمرینی): این بازیها عموما در دوره حسی حرکتی دیده می شوند و هدف اصلی آنها شناخت محیط و وسایل اطراف می باشد. این بازیها بدون قاعده بوده و صرفا مطابق خواست کودک انجام می شوند و در آنها نیازی به وجود همبازی نیست. با پایان دوره خردسالی این بازیها…
ادامه مطلب
داشتم با میم حرف میزدم تصویری
گفت "مهربون" رفته برام کادوی روز دختر بگیره
بش گفتم نه نباید این کار رو میکرد و یه جوری نشون دادم که مثلا خیلی خجالت زده شدم!
یهو وسط حرفاش برگشت گف پس کی تو قراره خانوم بشی؟؟؟
یعنی لازمه بگم که چقدررر از حرفش حالم به هم خورد و حالت انزجار بهم دست داد و از خودش و خودم متنفر شدم؟؟؟ دلم میخواس اون لحظه داد رو بکشم سرش و تمام استفراغ های وجودم که ناشی از به هم پیچیدگی دل و روه ام به هم بود رو تو صورتش بالا بیارم. 
صرفا به
دزدگیر خدایی:
هر چیز گران بها و با ارزش نیاز به مراقبت جدی  و یک دزد گیر خوب دارد ، با ارزش ترین سرمایه انسان ایمان اوست و حرفه ترین دزد ها شیطان و بهترین دزد گیر آن است که خدا معرفی فرموده یعنی پناه بردن حقیقی و عملی و نه صرفا زبانی به خدا و ذکر اوست.
وَإِمَّا یَنْزَغَنَّکَ مِنَ الشَّیْطَانِ نَزْغٌ فَاسْتَعِذْ بِاللَّهِ ۖ إِنَّهُ هُوَ السَّمِیعُ الْعَلِیمُ
و هر گاه از شیطان تو را وسوسه و تحریکی رسد به خدا پناه بر که او شنوا و داناست.
آیه ۳۶ س
سلام دوستانی هستنددر شبکه های مجازی انقدر به دختران و زنان اضحار عشق دروغین صرفا برای کامجویی میکنند که کسی هم واقعا به نسوان جماعت  بخواهد عشق بورزد ان طرف ثالث دیگر ان کسی نیست که بخواهد به او اطمینان کند و باز فکر میکند که یک دام دیگر برای فریب او بکار برده شده است حالا بیا به ان دختر یا زن جوان حالی کن که این شخص جدید عاشقت شده فقط صرفا برای اشنایی مثل دوستی یا همسر گزیدن است که به تو مهر میورزد روزی شخصی عاشق دختری جوان میشود هر چند سن ان
اگه به چیزیکه میخوام نرسم یقینا این زندگی دیگه ادامه نخواهد داشت.
من یا به چیزیکه میخوام میرسم یا به وجودم خاتمه میدم.
هدف صرفا پزشکی نیست. هدف اینه که من باید به چیزیکه خودش رو واسه من دست نیافتنی کرده دست پیدا کنم. باید تو این جنگ برنده شم وگرنه تا آخر عمر خودم رو یه بازنده میبینم.
من باید برنده شم. باید ثایت کنم هرچیزی با تلاش و پشتکار امکان پذیزه.
من خودم رو دوست دارم پس باید به چیزیکه میخوام برسم.
به اطلاع دانشجویان محترم می رساند تمامی کلاس های اینجانب روز چهارشنبه 22 اسفندماه برگزار نخواهد شد و برنامه برگزاری کلاس های جبرانی متعاقبا اعلام خواهد شد.
تاکید می گردد صرفا کلاس های روز چهارشنبه که مربوط به اینجانب می باشد برگزار نخواهد شد و سایر کلاس ها مطابق برنامه اعلام شده برگزار خواهد گردید.
«فارنهایت ۴۵۱» اثر ری بردبری.
خیلی اتفاقی این کتابو شروع کردم و انقدر ترجمه‌ش بد بود که همون صفحات اول میخواستم رهاش کنم ولی شگفت‌زده‌ام کرد! فوق‌العاده بود جدا.نسل آینده‌ی بشریت رو به تصویر میکشه. در گذر زمان، به مرور رغبت آدما به خوندن کتابای حجیم کم میشه. کتابا به مرور تبدیل به خلاصه کتاب، یه ستون توی روزنامه و حتی چند خط توی یه فرهنگ‌نامه میشن تا جایی که داشتنشون جرم محسوب میشه. هدف صرفا خوشحال بودنه و هدف و قله‌ای برای تلاش کردن وجو
دانلود فیلم جان ویکدر سال ۲۰۱۴ یک اکشن کلاسیک جدید به کلکسیون سینما طولانی تر شد . اسمش «جان ویک» بود و به مردی ( مرد که چه پهنا کنم؟ ماشین کشتار جمعی! ) می‌پرداخت که به خیال کشته شدن سگی که از همسر مرحومش هدیه گرفته بود , قاطی می‌کند , چکش برمی‌دارد , کف زیرزمینش را می‌شکافد , کیفی آکنده از سکه‌های طلا و جواهرات و سلاح‌های گرم و سرد را بیرون می‌آورد و این‌طوری افشا می‌کند که پیش از این آدمکش خفنی بوده است و راه و روش می‌افتد می‌رود تا از کسا
بالاخره موفق شدم 54 عدد وبلاگ به روز شده رو بخونم و 
در صورت داشتن نظر مفید، کامنت بذارم و 
در صورت موافق بودن لایک کنم و
در صورت موافق نبودن دیسلایک کنم و ( البته تا حالا پیش نیومده دیسلایک بزنم،صرفا جهت جور شدن قافیه گفتم :)) )
مرسی که انقد هستید و همتون از من بهتر مینویسید و جذاب ترید و واژه ها زیر دستون یه جور دیگه ای تایپ میشن
بعدا نوشت :
تو همین فاصله تایپ کردن و انتشار این پست سه تا ستاره طلایی اون بالا روشن شد :/ :))))
انجمن بین المللی ترنم صلح، برای فعالیت در راستای چشم اندازهای خود، و برای به اشتراک گذاشتن محتوای آموزشی-تبلیغی، اقدام به معرفی کتاب های مرتبط با اسلام و درج لینک دانلود آن‌ها نموده است.

نام کتاب: محمد (ص) در تورات و انجیلنام نویسنده: اسقف داود بنیامیننام مترجم: فضل الله نیک آیین
Muhammad in the Bible
by David Benjamin Keldani
اسقف سابق، داود بنیامین در تألیف گرانقدر خویش بیان میکند که نظراتش حاصل از بررسی و تحقیق در کتب مقدس عبرانی است و هیچ‌ مطلبی را از دیگر
دانلود فیلم جان ویک دانلود فیلم John Wick با لینک مستقیمدر سال ۲۰۱۴ یک اکشن کلاسیک جدید به کلکسیون سینما طولانی تر شد . اسمش «جان ویک» بود و به مردی ( مرد که چه پهنا کنم؟ ماشین کشتار جمعی! ) می‌پرداخت که به خیال کشته شدن سگی که از همسر مرحومش هدیه گرفته بود , قاطی می‌کند , چکش برمی‌دارد , کف زیرزمینش را می‌شکافد , کیفی آکنده از سکه‌های طلا و جواهرات و سلاح‌های گرم و سرد را بیرون می‌آورد و این‌طوری افشا می‌کند که پیش از این آدمکش خفنی بوده است و را
دل را به هوای تو، ویرانه ای ساختم
        بگذار برود این دل بر باد،خاطره ای ساختم
موشک و بمب چه ترس باد بر این دل؟
       که با خاطره ی چشم تو خرابه ای ساختم
این ثانیه را بنگر بر این عظیم شهر
      که بی تو از شهر، سوخته شهری ساختم
هر جا را بنگری ز جای پایم
      جز خاکستر مگر رده پایی ساختم؟
تو که بر باور من،همان پُتک تخریبی     که با خاطرت از هر شهر خرابه ساختم!
+ نوشته های من صرفا نوشته های دل من است،نه وزنی دارند نه قافیه ای! نوشته های من یک مشت حرف
خیلی افراد در سنین بالا موفق به حفظ کل قرآن شده اند، زیرا حفظ قرآن یک مسئله صرفا مرتبط با قوه حافظه نیست، بلکه اولا توفیقی است از جانب خدای متعال و رحمت و لطف او به برخی بندگانش، ذلک فضل الله یوتیه من یشاء، و ثانیا مرتبط است به تدبر و تطبیق آن با زندگی.
حفظ قرآن حفظ الفاظ و کلمات نیست، بلکه یک نوع زندگی است. سخن خدای متعال است که روح و حیات دارد و انسان را می سازد.
من اگه تو اینستاگرام هستم برا اینه که یکی از علایقم عکس گرفتنه و خب دوست دارم به اشتراک بذارمشون. اینو قبول دارم که خیلی وقته مسیر اینستا از یه شبکه‌ی صرفا مخصوص اشتراک‌گذاری عکس فاصله گرفته. نه فقط از سمت کاربرا، بلکه اینو از ویژگی‌های جدیدی که خود اینستا اضافه می‌کنه هم می‌شه فهمید.
من تلاشم اینه که تا جای ممکن از جوهایی که ایجاد میشه تاثیر نگیرم و همون علاقه‌مو دنبال کنم فقط. وقتمو تو پیجای زرد تلف نمی‌کنم، هر اتفاقی میفته نمیرم نظر ب
من برای تغییر دادن چیزهایی که خوشایندم نیستند تلاش نمی کنم.
من صرفا می گذارم می روم.
یعنی اساسا به عنوان یک اصل پذیرفته ام که هیچ چیز قرار نیست تغییر کند. جهان مثل دنیای سوپرماریو است. اگر نمیتوانی از روی این شومینه رد شوی هیچ راهی نیست که کجش کنی، خرابش کنی، دورش بزنی یا قلاب بگیری تا بالا بروی. چون هیچ کدی برایش ننوشته اند که بشود در محیط بازی تغییری ایجاد کرد. بپر روی لاکپشتی ابری چیزی، از آن طرف رد شو. یا اصلا کاستِ ماریو را در بیاور مایکل جک
خیلی وقت ها خواسنه هایی داریم که از کودکی با ما هستند میخواهم برم به سال ها پیش زمانی که ارزو داشتم ان هم ارزوهای همچون تبدیل شدن به یک پرنده یا یک فیل با خرطومی بزرگ ...روز هایی که از ته دل خوشحال بودم و روز هایی که پاک ترین روز هام بودن عاری از هر چیز الوده روز هایی که همه ما خودمان هستیم...

کمی که حالیم شد فهمیدم تبدیل شدن امکانش وجود نداره و صرفا در فیلم و کارتون ها هست.کم کم نوع ارزو هام داشتن مادی میشدند میخواستم یک پلیس
ادامه مطلب
علوم پزشکی

علوم پزشکی نام گروهی از رشته‌های علوم پایه میباشد که هدف و کاربرد
آنها مستقیما در خدمت علم پزشکی می‌باشد.به بیانی دیگر هدف آن حفظ و ارتقاء
تندرستی، درمان بیماری‌ها و بازتوانی آسیب‌دیدگان است و وجه مشترک علوم
زیستی ، فیزیک ، شیمی با علوم پزشکی هستند.عمدتا این رشته ها اشکال کاربردی
علوم زیستی هستند.
برخلاف این رشته ها، علوم پایه به گروهی از علوم شامل علوم زیستی ، شیمی،فیزیک، زمین شناسی و ریاضیات اطلاق
می شود که بی توجه به کا
رویا آمده و جا خوش کرده در دلم.
انگار که سال هاست که ندیدمش. مثل یک غریبه ی آشنا، مثل آن دختر نیمه آشنایی که در خیابان میبینی و اسمش نوک زبانت است اما یادت نمی آید که نمی آید ولی روزها فکرت درگیرش می شود.
مثل عطر خوشی که یک حس لطیف آشنا را در دلت رقصانده و دلت می خواهد هی بیشتر و بیشتر شود.
خانم ها و آقایان، باور بفرمایید بدون رویا داشتن، بدون خیلی خیلی زیادتر خواستن از صرفا نفس کشیدن دوام نمی آوریم.
در انکار عظمت خویش عجب استاد شده ایم. روتین بود
اغلب ما "سواد رابطه" نداریم...
بلد نیستیم بفهمیم دنیای آدمها با هم فرق دارد
توقع داریم کسی که با ماست، خود ما باشد 
حتی حاضر نیستیم به نیازها , خواسته ها و علایق او توجه کنیم
غرور خودمان را بسیار دوست داریم!
اما توقع داریم او غرور و نیاز و توقع نداشته باشد !
و درکش سخت است برای ما
که او دنیایی دارد که خودش ساخته و آن را صرفا با ما به اشتراک گذاشته...
نه اینکه بخواهد بر اساس خواسته ی ما دنیای تازه ای بسازد...
ما بلد نیستیم کنار هم باشیم...
تو این مدت "انقلاب جنسی" رو دیدم.
"1984" رو شروع کردم و الآن در یک سوم پایانی شم و حقا که چقد نچسبه یوقتایی!
یکم پیشرفت کردم در زومبا.
"طلا" و "ایده ی اصلی" جشنواره رو دعوت شدم که ببینم و دومی بسی به دلم نشست.
ترم جدید هم شروع شد.
راستش یکم ترس داره اولاش.
اونم بعد اینهمه مدت.
اینکه از همه ی بچه ها تقریبا بیشتر سوال میپرسم بهم حس بدی میده گاهی وقتا!
همین...
بیشتر از این تراوش نمیشه که بیاد روی این صفحه.
+گاهی مثل همین الآن حس میکنم برای نوشتن در اینجا باید
از مقدمه و شروع نرم و آهنگین خبری نیست چون سعی کردم ولی سخت بود . پس میرویم سر اصل موضوع . 
صدا خیلی موثر است ، در حالی که همه عمر همگان با خودشان فکر می کنند محتوا بر کلام و صدا مقدم است و این محتواست که تعیین کننده است ، اما در آخرین قدم همان افکار و محتوای خارق العاده هم دست به دامان صداها می شوند برای حیات و انتشار خودشان . 
بعد از گذشت این همه عمر از پیدایش اولین ادیان و اولین گروه های مردم ، تا به حال ، چیزی که مشخص است این است که خب ، قرار است
میخ های زیر پای ـمان و تیر هایی ک می کشد قلبمان. تمثیل وار است و عین حقیقت، ک میلی نیست برای حرکت و شلاق زمان محکم می خورد بر پشتمان. و این ذاتِ غم انگیز را راهی برای تغییر نیست. و نه حتا دگر میلی، و نه یک راهِ خروجی برای تمام کردنِ این تقدیر ک معلوم نیست چ کسی نوشته است برایمان. تصمیم های اشتباهِ خودم، جبر اجتماع، هورمون های توی مخم، لبخند او بود، یا ک به حال خود ول کردن چیز ها را. به هر حال، هم اکنون اینجایم و آنچه ک پیموده ام را، همه را به دوش دار
دزیره؛ آن ماری سلینکو؛ مترجم: ایرج پزشکزاد
سلام
چند سالیه که کتابهای غیر واقعی (داستانهایی که صرفا از تخیلات نویسنده ناشی شده) برام جذاب نیستند. ترجیح میدم چیزی که میخونم مستند یا حداقل برداشتی آزاد از یه اتفاق واقعی باشه. شاید فکر می کنم در این صورت درسی که ازش میگیرم یا تاثیرش روی من، بیشتر و موندگار تره. رمان دزیره در واقع زندگینامه دختریه که زمانی
ادامه مطلب
دیگه تموم شد
افسردگیا
بی اعصابیا
سر مامان الکی دادزدنا
بی مورد گریه کردنا
نصف شب از خواب پریدنا
شب کابوس دیدنا
توی سایت قلم چی تخمین رتبه زدنا
توی سایت سنجش خیمه زدنا
دست و پا لرزیدنا
همش تموم شد
الان من موندم و رتبه م
من موندم و بازم گریه ها
من موندم و پزشکی شیراز 
.
.
.
.
راستی
رتبه هم صرفا جهت اطلاع دوستان کنجکاو میگم
۲۰۰ شدم =)))
موفقیت فقط تو کنکور و صرفا ی رشته ی خاص تعریف نشده 
موفقیت توی طرز فکر توعه که از راهی ک جلو روته راه موفقیت پیدا کنی 
انقد خودتون پشت سد کنکور تلف نکنید 
یکم هم ب خدا اعتماد کنید 
وقتی یکسال تلاش نکردی دوسال  موندی تلاش نکردی رفتی رو سیکل معیوب نمیگم نمون ولی ی اراده ی فولادی میخواد موندن ی روحیه ی آهنی
وقتی ادم پشت کنکوری بودن نیستی روحیه ات ضعیفه خودت تلف نکن 
موفقیت فقط در کنکور نیست 
زنگ اون یکی درم بزن
چیزی که من خودم تا قبل رفتن دانشگاه
یک آدمی هست، حالا اسمش رو نمیذارم دوست، چون خیلی از من بدش میاد انگار. همون آدم خوبه...
یه آدمی هست، یه مدت انگار خیلی سعی کرده بود اپلای کنه بره خارج و هی نشده بود. بعدش با کلی کمک های بقیه، بالاخره شد و ایشون رفت یه دانشگاه معمولی توو یکی از دهات امریکا* که اتفاقا کلی از بچه ها دانشگاه ما هم اونجان. اولش که کلی خورد توو ذوقش که اینجا دهاته و فلان. بعدش هم کلی چیزایی که من صرفا میدونم ولی بهم ربطی ندارم. و الانش هم که حالش انگار خوب نیست و پول میده
میگن در خیلی از کشورهای دنیا صرفا اون دسته از افرادی که عاشق علم آموزی هستند اشتیاق برای رفتن به دانشگاه دارن و باقی افراد برای یافتن شغل عموما به مهارت آموزی و وارد شدن به بازار کار مشغول میشن.
حالا نمیدونم این حرف چقدر درسته ولی واقعا چقدر خوب میشد اگر هر کسی مسیر زندگی شو با آگاهی و البته آینده نگری انتخاب میکرد و فقط به خاطر اینکه بقیه یه مسیری رو رفتن، اون مسیر رو انتخاب نکنن.

میگم یه سوال: هدف تون از تحصیل چیه دقیقا؟
به نظرتون میشه به ای
من همونم که تو شادی‌ها و موفقیت‌هام یه راهی پیدا می‌کنم که بگم اینا کار خدا بوده و همش خدا رو در جریان میذارم ولی تو غم هم همیشه تنهام و می‌خوام من و مشکلم با هم بمونیم و خدا یه گوشه وایسته نگاه کنه...
با همه‌ی این اوصاف
وَأَنَّهُ هُوَ أَضْحَکَ وَأَبْکَىٰ
ﻭ ﺍﻳﻦ ﺍﻭﺳﺖ ﻛﻪ ﻣﻰ  ﺧﻨﺪﺍﻧﺪ ﻭ ﻣﻰ  ﺮﻳﺎﻧﺪ ;نجم(٤٣)
پ.ن۱:
حال کامنت جواب دادن ندارم فلذا صرفا اگه کامنتی هست که ناراحت نمیشید جواب ندم یا نقش تعلیم و تربیت و تذکر داره بفرستید در غیر
سلام به خوانندگان محترم وبلاگم از اینکه وقت میگذارید و نوشته هامو میخونید و نظرتون بهم میگید سپاسگزارم ...قبلا اینجا وبلاگ داشتم اما به دلایلی مجبور شدم پاک کنم .اینجا از روزمرگی هام میگم از شادی و غم ها و خلاصه حرفایی ک تو دل و ذهنم میچرخن اینجا میگم چون دوستی ندارم و کمتر کسی  هم پیدا میشه حوصله خوندن یا شنیدن حرفای منو داشته باشه پس :(صرفا اگر دوست دارید ) وبلاگ منو دنبال کنید.
کنده شدن براکت ها و بند ارتودنسی
در بخش قبل راجع به اصول نگهداری براکت ها و عوارض کنده شدن آنها اشاره
شد. چنانچه براکتی جدا شود ناچارا می بایست تا زمان ملاقات بعدی شرایط را
تحمل کنید. اگر براکت شکسته، موجب آزار شما می گردد، صرفا جهت خارج کردن
براکت کنده شده می توانید به کلینیک مراجعه کنید. مراقبت از براکتها و کنده
نشدن آنها، یکی از مهمترین اصول موفقیت درمان ارتودنسی است.
ادامه مطلب
سلام دوستان عزیز کنکوری 
امیدوارم حالتون عالی باشه و حسابی آماده باشید برای ترکوندن کنکور 
خیلی هاتون برام ایمیل فرستادید و کارنامه های سنجش رو دیدم 
دوستان سنجش صرفا یک آزمون شبیه سازی شده برای کنکور هست که شما رو از لحاظ روانی و فیزیکی در شرایطی همانند کنکور قرار میده بچه ها اگر نتایج دل خواه در این ازمون کسب نکردید نگران نباشید و اگر عالی شده هم دیگه فکر نکنید اخر خط هست نه سوت پایان دقیقا خود کنکوره تا اون موقع باید تلاش کنید 
در این بر
مقتضی است مدیران محترم مدارس ضمن مطالعه دقیق شیوه نامه و ابلاغ آن به کلیه همکاران در اسرع وقت، موضوع را در اولین جلسه شورای معلمان مطرح و به سمع و نظر همکاران برسانند.
توجه ثبت نام در سامانه صرفا برای مناطق و نواحی می باشد که از طرف اداره اعلام شده باشد در غیر اینصورت نیازی به ثبت نام نداشته و تابع شرایط منطقه می باشد
ادامه مطلب
با عجله و از دست با اب برگشته داشتم میرفتم که برم بانک...
دیدم یکی پشت ستون واستاده...
هول و اب و عرق...
گفتم الهام اون هوله اما تو محکم و منطقی باش...
نمیتونست حرف بزنه... فقط همینقدر فهمیدم که گفت میترسم فرصت از دست بره... میخوام همه تلاشمو بکنم...
گفتم باور کنید نمیشه... درسته همو زیاد میشناسیم اما صرفا ادم معقول بودن برا زندگی همیشگی کافی نیست...
هی ساکت واستاده بود و میگفت حالا یه ذره دیگه حرف بزنم...
گفتم حرف زدیم و دیدید بی فایده بود...
پ.ن. اگه زندگی
شاید خیلی از ما ندانیم زیورآلات صرفا شامل گردنبند، گوشواره، دستبند و انگشتر نمی شود؛ بلکه در دنیای مد و لباس مواردی مثل دستمال گردن، ساعت، عینک آفتابی، هدبند، انواع گل سر و خلاصه هر چیزی که جنبه زینتی داشته باشد در دسته اکسسوری یا زیورآلات قرار می گیرد. با دانستن این نکته دایره زیورآلاتی که می توانیم با لباس هایمان ست کنیم بزرگتر می شود و انتخاب ما هم به مراتب آسان تر خواهد شد.
تابعیت ارا داوری :منظور از این اصطلاح ( تابعیت رای ) ، این است که تنها کشورهایی صالح به رسیدگی به اعتراض به رای داوری می باشند که کشور متبوع رای محسوب گردند.تابعیت رای برای دو کشور قابل تصور می باشد:١) کشور مقر داوری٢) کشوری که به موجب قوانین شکلی ان داوری انجام شده است.به بیان دیگر امکان ابطال رای داوری از دادگاه های کشورهای دیگری که با رای به نوعی مرتبط می باشند (به عنوان مثال دادگاه کشوری که صرفا قانون ان به عنوان قانون حاکم بر ماهیت دعوا انت
بسم او ...
چهارشنبه بود. خیلی خسته بودم . از ایستگاه مترو خارج شدم و سوار تاکسی شدم. کنارم خانم مسنی بود که زیاد صحبت می کرد. سکوت کرده بودم و به حرف هایش گوش می کردم. البته گوش نمی کردم صرفا می شنیدم. ناگهان خیلی بی ربط به بحث قبلی این خانم توهین کرد به همه ی روحانیون [به قول خودش آخوندا]. تو دلم گفتم: چه ربطی داشت الان ؟!
ادامه مطلب
رابطه‌ی کنونیم با مهدی رو اصلا دوست ندارم. کاش یادم باشه که نباید خوب بودن رو به کسی تحمیل کرد. اگر میخواد حالش بد باشه بذار باشه‌. ربطی به من نداره. این چند روز اخیر که دیدمش فهمیدم دیگه حداقل از طرف من، از اون دوست داشتن طوفانی مخرب خبری نیست و صرفا یه رفلکس از گذشتش. درکش میکنم و میفهمم که دلیل رفتاراش چیه ولی علاقه‌ای به ادامه‌ی اینجوری رابطمون به عنوان دوست عادی ندارم. احتمالا همه چیز طی هفته‌ی آتی تموم میشه و وقتی میگم همه چیز یعنی همه
نوع خاصی از ثبت شخصیت حقوقی در قانون تجارت ایران وجود دارد که شرکت نسبت و اهداف تجاری را دنبال نمی کند ، این نوع شخصیت حقوقی به نام موسسات غیرتجاری در قانون تجارت تعریف می شود . موسسه غیرتجاری ماهیت تجاری ندارند و فعالیت تجاری انجام نمی دهند ، این بدین معناست که فعالیت های تجاری از قبیل خرید و فروش – واردات و صادرات – تولید و امور بازرگانی در موسسه غیرتجاری در موضوع فعالیت نمی توان ذکر نمود و صرفا جهت ارائه خدمات در زمینه های مختلف قابل ثبت
جوان تر که بودم وقتی پدرم میگفت، پسر فلان کار را بکن یا فلان کار را نکن هرچه باشد من تجربه ام از تو بیشتر است، عصبی میشدم و میگفتم بچه که نیستم، خودم درست و غلط را بهتر از هر کس دیگری میدانم! اما اکنون، چند قدم مانده به 27 سالگی ، اعتراف میکنم که احساس میکنم هیچ از خوب و بد کارهای خودم سر در نمی آورم! اشتباهاتم زیاد شده اند، تصمیم های اشتباه، سکون و بی حرکتی نا به جا و... عذابم میدهد. آرزو میکنم کاش اکنون کسی بود که درست و غلط را برایم توضیح میداد! آ
Forum Selection Clause:شرط انتخاب دادگاه:این شرط بیان دارنده انتخاب دادگاهی خاص توسط طرفین دعوا است که خود شامل Exclusive و Non -exclusive می باشد .درمدل Exclusive jurisdiction clause طرفین صرفا می توانند به دادگاهی خاص رجوع نمایند و حق رجوع به سایر دادگاه ها از انها سلب می گردد.اما در مورد Non-exclusive ، طرفین ، دادگاه خاصی را به عنوان محل رسیدگی انتخاب می نمایند بدون اینکه حق خود مبنی بر ارجاع به سایر دادگاه ها را از خود سلب نمایند.
نسل جادویی 
فیلم توقیف شده و فراموش شده ی سال 1385 که این روزها می تونید روی اینترنت به راحتی پیداش کنید
یه درس مهم بهم داد
حتی اگه ایده ی اولیه ی فیلمی خوب باشه
باید اون فیلم درست گسترش پیدا کنه 
وگرنه مخاطب به نیمه نرسیده فیلمو ول می کنه
پانوشت: راستش همینجوری داشتم وب گردی می کردم که به این فیلم رسیم ، اول که شروع شد گفتم آخ جون ، همون فضای فانتزی که دوس دارم رو این فیلم داره ، ولی پس از ده ، بیست دقیقه ، صرفا با یک فیلم فشل و درام الکن و نویسنده
+این نوشته صرفا جهت ثبت شدن میباشد،ارزش خواندن ندارد
یادش به خیر آن ایام
برای روز های پنجشنبه
ساعت ها که هیچ،
ثانیه ها را می شمردم...
روزها،ماه هاست،
برای رفتن نایی ندارم...
+ امروز دفترچه مرخصیم رو دم امضا فرمانده محترم اومد نگاه کرد،داشت تعداد برگ های رفته رو میشمرد،چراش رو نمیدونم و معمولا از این حرکتا نمیزنههر برگی که میزد می دید مهر خروج نخورده،از 5 تا برگ یکی خورده بود که عصبانی شد:)فکر کرد خروج غیر مجاز میزنم و مهر نمیزارم بزنن رو دفترچه
-میای امروز؟
-میام:)
وقتی هورمون‌هات بهم ریخته و داغون‌ترینی، انگار یه تریلی از روت رد شده و حتی نای غر زدن هم نداری، استرس خفت کرده و حوصله‌ی خودتم نداری، وقتی شب قبل 4 ساعت هم نخوابیده و از صبح تا غروب سرکار بوده. مکالمه‌ی بالا و 2-3ساعت پیاده‌روی بی‌هدف و چیپس و ماست خوردن وسط یکی از خفن‌ترین محله‌های تهران، همینا برای من یه دنیا می‌ارزه. همیناست که میتونه این وضع مزخرف رو برام قابل تحمل کنه. همین آدم‌های زندگیم هستند که نمیذارن امید به
هیچی بدتر از اونی نیست که چیزی رو که براش زحمت کشیدی،براش وقت گذاشتی،اعصاب گذاشتی ،انرژی گذاشتی رو یکی از راه نیومده بیاد
خراب کنه و بره !
صرفا به خاطر جواب ندادن به وقاحت بیش از اندازش !
حالم بده !
مسببشم خودم نیستم !
دلم میخواد بگم برو بمیر !
واقعا اینو میخوام بگم تو این لحظه :)
هیچ اعصابی هم ندارم ! هیچی ! به راحتی میتونم لب تاب روی پاهامو بزنم بشکونم :))
این چند روز عصبی بودن و قاط زدنم تهشم با یه چیز فوق العاده تموم شد ! مرسی بابت این همه انصاف و
خلاصه :دانلود کتاب داستان چشمان سگ دارش دختری از فرآورده درد , پسری از متاع کینه…زندگی شان جوری بهم گره خورد که چه بسا تقدیر نیز حریفشان نشد… داستانی پراز فرازو نشیب , علاقه , عناد , کیفر و خشم . . عشق و علاقه , عشق و علاقه است . خیر اختیاریست و خیر ناخواسته . خیر میشود بر راز اختیار کسی را گزینش کرد و شیدا شد .کتاب داستان های دیگر ما :دانلود کتاب داستان علاقه به چه ارزشدانلود کتاب داستان تقدیر فرشته هادانلود کتاب داستان قهوه ای برجستهخیر میشود از
آهان راستی، از پارسال پیرارسال‌ها تا همین دیروز، یه سری مسئله حول روابط انسانیم شکل گرفته بود تو مغزم که اگه یکیشونم حل می‌شد، بقیه هم حل می‌شدن می‌رفتن خونه‌شون. ولی همه‌شون نشسته بودن یه گوشه مغزم و بر و بر در و دیوار رو نگاه می‌کردن؛ هر از گاهی هم زیرپایی می‌گرفتن برای بقیه اعضای خانواده :|
خلاصه، یه اتفاق خیلی کوچولو و روزمره افتاد چند روز پیش، که صرفا نمونه کوچیکِ همون مسئله های قبلی بود ولی این دفعه من جای یه آدم جدیدی از داستان بو
وقت بخیر
درصورتی که شماره همراهتون قطع یکطرفه شده و بهردلیلی به دفاتر پیشخوان دسترس ندارین (مثل روزهای پنجشنبه و جمعه ) یکی از ساده ترین راه های موجود برای وصل شدن خطتون اینه که قبض آخرین دوره و یا میاندوره رو از طریق دستگاه (pos) کارتخوان بانک ملت پرداخت کنید، با اینکار در کمترین زمان ممکن بصورت خودکار خط شما وصل خواهد شد.
توضیح : اینکه کارت شما مربوط به چه بانکی باشد مهم نیست فقط دستگاه کارتخوانی که قبضتون رو باهاش پرداخت میکنید باید مال بانک
مشکل این‌جاست که من کلا یه سکانس از گیم آو ترونز رو تو‌ دورهٔ دانشجویی تو خوابگاه دیدم (اونم نه سکانسی که اتفاق +۱۸ خاصی توش بیفته) و صرفا از رو چند تا دیالوگ اون صحنه به این نتیجه رسیدم ارزش دیدن نداره و اصولا در شأن من و ظرفیتِ کمِ وقتی که دارم نیست دیدن چنین چیزی.
مشکل این‌جاست که گفتن این حرف، یا به کلی خالی‌بندی و دروغ محسوب می‌شه، یا پز فرهیختگی، یا نهایتا «بیخیال تو رو خدا! انقد دیگه سخت نگیر همه چیو!»
مشکل این‌جاست من دلم می‌خواد این
مشکل این‌جاست که من کلا یه سکانس از گیم آف ترونز رو تو‌ دورهٔ دانشجویی تو خوابگاه دیدم (اونم نه سکانسی که اتفاق +۱۸ خاصی توش بیفته) و صرفا از رو چند تا دیالوگ اون صحنه به این نتیجه رسیدم ارزش دیدن نداره و اصولا در شأن من و ظرفیتِ کمِ وقتی که دارم نیست دیدن چنین چیزی.
مشکل این‌جاست که گفتن این حرف، یا به کلی خالی‌بندی و دروغ محسوب می‌شه، یا پز فرهیختگی، یا نهایتا «بیخیال تو رو خدا! انقد دیگه سخت نگیر همه چیو!»
مشکل این‌جاست من دلم می‌خواد این
دو کلیپ از صحنه های پس از تیتراژ فیلم مرد عنکبوتی: دور از خانه لو رفت. این این فیلم های اسپویل های بزرگی برای فیلم و آینده فیلم های دیگر مارول به حساب می آیند پس اگر نمی خواهید از اسپویل شدید در عذاب نباشید این مطلب را تماشا نکنید. البته ما فیلم ها را قرار نمی دهیم و صرفا جزئیاتی که در آن ها وجود دارد را ذکر می کنیم.
ادامه مطلب
نمیدونم چرا اصلا حس و حال وبلاگ نیست دیگه
انگار حوصله حرف زدن هم ندارم
دلم میخواد یه پست بلند بالا بنویسم از ادم های مذهبی گله کنم
اما حسش نیست، فقط تو یه جمله بگم خلاصه همه حرص هام و!!!
اگر جامعه شما رو بعنوان یه ادم مذهبی میشناسه، کاری کنید که زینت دین باشید! کارهای شمارو پای دین میذارن ملت!!!
اعصابم یکم خورده این روزها!!!!
از روز عرفه یه بغض سنگین مونده تو گلوم
صبحِ روز عرفه دوسانس استخر بودم(مجبور بودم) از 9و نیم تا 1تو اب بودم بعد هم نیم ساعت جک
به نظر شما ممکنه یک روزی با بیت کوین بتونیم از سوپر مارکت ها و دیجی کالا هم خرید کنیم؟
پیش بینی من اینه که حتما میشه. حتما! روند تکامل معاملات بشر رو که نگاه می کنیم اصلا این دوره از زمان واقعا یک تحول اساسی رو میطلبه. بدون هیچ سند و مدرک و هیچ بنیان علمی و صرفا بر اساس حسم پیش بینی می کنم که بین ده تا بیست سال سال آینده حتما این اتفاق بیفته. حتما آدما بتونن با موبایلهاشون تراکنش های مالی بیت کوینی روزمره انجام بدن و ترامپ و سربازان گمنامش هم دیگ
هشدار: این پست حاوی مطالب امیدبخشی نیست.درصورت امکان،نخونید!

فقط میخوام بنویسم الآن چجوریم تا بعدا بدونم از کجا به کجا رفتم.
بعد از پیدا شدن اون دوست بعد از شش روز من فک کردم حالم خوش میشه.اما زهی خیال باطل!
هم اکنون با اینکه فهمیدم انقدرا هم ک فکر میکردم "ناچار" نیستم،اما خب گویا بدنم صرفا وانمود میکنه ک فهمیده.
رفتنم بیرون از خونه،حتی برای دیدن دوستای خوب،واقعا بزوره.
ینی ترجیح میدم فقط تو رختخواب بمونمو بخوابم.
خسته نیستم.
من برای فرار هم
امروز برای خودم بیکار تو خونه نشسته بودم با خودم گفتم چرا بیخیال شبکه‌های اجتماعی نمیشم؟ چرا از اون توییتر لامصب بیرون نمی‌کشم و ترکش نمی‌کنم؟ بنظرم رسید که برای رهایی از اعتیاد به شبکه‌های اجتماعی نیاز به یه اعتیاد جدید اما قدیمی دارم :دی اینطوری شد که  اینجا رو راه بندازمو و بجای شر و ور گفتن تو توییتر حرفامو اینجا بزنم.
حالا نه که از دهانم دُرّ و گهر روانه بشه بلکه صرفا اتفاقات روزانه یا اونچیزهایی که برام جالبه رو اینجا بنویسم. نتیجتا
سلام
این وبلاگ در تاریخ ۱۵ مرداد حذف میشه
ممنون از اینکه تو این مدت یکسال و ده ماهی که
مارو مورد حمایت خودتون قرار دادین
امیدوارم بتونیم با قدرت بیشتر
در یه مدت دیگه یا با یک عنوان دیگه برگردیم
میخاستم در صورت پیدا کردن یه ادمین دیگه ، حسابه خودم رو به اون شخص واگذار کنم که پیدا نکردم
این پست هم صرفا جهت اطلاع رسانی به شما عزیزانه
به همین جهت ، صفحه ی کامنتای این پست بسته خواهد شد
ساخت وب سایت در ارومیهطراحی وب سایت در ارومیهمجموعه بهینه سازی سایت هاب ساخت سایت را هم در شهر ارومیه انجام میدهند , وبسایت های پباده سازی شده بوسیله این گروه را می‌توانید در انتهای مقاله بازدید فرمایید…ساخت سایت در ارومیه همان گونه که گفته شد به وسیله گروه مهندسی سئوی سایت هاب انجام می‌پذیرد و شما می توانید با مراجعه به سئو سایت هاب توصیه پباده سازی سایتتان را بدهید . احتمالا برای شما نیز دیدنی باشد که بدانید سئوی وب سایت هاب با چه استان
من خوابگاه زندگی میکنم.
یه هم اتاقی داشتم که اذیتم کرد یخورده... ازینایی که پشت سرت همه چی میگن و وقتی به خودت میرسن مهربون میشن و نمیدونن که میفهمی! من خیلی خوبی کرده بودم بهش، اذیتش نکرده بودم واقعا، و اون ناراحتیش از من به خاطر حسودی و این چیزا بود. یعنی از یه سری چیزایی ناراحت شده بود که به اون مربوط نیست اصلا. مثلا میرفت با یکی دیگه مینشست درباره ی این حرف میزد که من کلی دوست پسر دارم و واییی واااییی چقد بده مخصوصا اینکه ازشون!!! سواستفاده هم
تب کنکور و کلاس خصوصی در شیراز بسیار تند و فراگیره و اسامی نام برده تنها
قطره ای از دریای مشاوران کنکور شیراز هسکه به فراخور زمان در پست های
بعدی سایرین رو هم بهتون معرفی می کنم اعم از:جناب آقای استدلال.جناب آقای
عبداللهی.جناب آقای مقدسی.جناب آقای کرم.و.........در ضمن این پست به منظور
جانب داری از هیچ یک از افراد نام برده یا تخریب هیچ یک نوشته نشده و صرفا
جنبه ی معرفی دارد
افراد دیگه ای اگر شما میشناسید لطفا به ما اطلاع بدید تا به این صفحه با تو
چرا چرت میگه؟ من مطمئنم هنوز بهم فکر میکنه. اگه به من فکر نمیکرد سیگار مارلبرو نمیکشید. اگه به من فکر نمیکرد اون پست های لعنتی رو پاک میکرد. اگه به من فکر نمیکرد پا نمیشد بره کنسرت ارکستر فیلارمونیک. اگه به من فکر نمیکرد دایرکت منو هم پاک میکرد. 
اینا البته هیچ کدوم دلیل محکم نیستن. ممکنه هیچ وقت حتی به دایرکتش اون ته مه ها فکر هم نکنه. ممکنه کنسرت رفته باشه که حال و هواش عوض شه. ممکنه پست ها رو پاک نکنه چون صرفا به عنوان بخشی از گذشتش پذیرفته باش
چناچه یک فایل اکسل در شبکه مورد استفاده قرار گیرد صرفا برای نفر اول قابل خواندن و نوشتن می باشد و برای نفرات بعدی فقط خواندنی گاهی اوقات به علت عدم اطلاع کاربران از این موضوع فایل ها در حالت فقط خواندنی باز شده و تغییرات داده می شود و ذخیره نمی شوند که محل اشکال است لذا راه حل ساده ان بستن قابلیت باز شدن فایل در حالت فقط خواندنی می باشد
Private Sub Workbook_open
If ThisWorkbook.ReadOnly Then
ThisWorkbook.close
End If
End Sub
نقل شده از:
https://excel.tips.net/T003153_Closing_a_Read-Only_Workbook.html
سکس کوتاه، چرا و به چه دلیل؟
در حالیکه وجود رابطه جنسی سالم گرمابخش زندگی مشترک است و چگونگی کیفیت
آن اهمیت زیادی در تحکیم روابط زوج دارد، مراجعین زیادی هستند که در اتاق
درمان طول مدت رابطه جنسی خود را کوتاه و مثلا کمتر از پنج دقیقه اعلام می
کنند،اما به راستی چرا این چنین است؟

عوامل مهم دخیل می تواند شامل؛
اعتقاد بر اینکه #روابط_جنسی عملی زشت، کثیف و گناه آلود است و باید خیلی زود به پایان رسد.
نگرانی از بیدار شدن فرزندان و یا سر رسیدن دیگری
با گردش در احادیث و آیات مربوط به شهادت، متوجّه می‌شویم که لفظ "شهید"، کاربردهای مختلفی دارد و صرفا بر "کسی که در راه خدا جان خود را از دست داده است" اطلاق نمی‌شود.
مثلا خدا هم شهید است، رسول الله (صلّی الله علیه و آله) شهید است و ... 
و یا در احادیث آمده است که فاعل برخی از امور، با شهید می‌میرند یا شهید مبعوث می‌شوند، مثلا کسی که فلان سوره‌ی قرآن را بخواند، یا کسی که با نفس خودش مجاهده کند و ... (جمله‌ی "مات شهیدا" را در نرم افزارهای حدیثی جست و ج
تو گروه کلاسیمون از نماینده ک رفت ی دانشگاه دیگه تشکر کردم 
ب هم اتاقیم که یک ماه باهاش دوست بوده برخورده ک چرا من ازش تشکر کردم 
یک بار خودش اینو بهم گفت 
دیشبم دوست پسر جدیدش ک چرا شین رو فروختی ب نماینده
و یک دعوای اساسی با دوست پسرش و بعد هم با خودش ساعت 3 شب داشتم 
و اخر تهمت اینکه من حرمت نون ونمکی ک خوردم نگه نمیدارم و ادم ب ظاهر دوستی هستم و دشمن شین هستم خورد
صرفا بخاطر اینکه نماینده تو گروه کلاس بهم گفت میشه نماینده انتخاب کنید خودتون
کارگاههای آموزشی ((خودشناسی)) باحضور استاد موسوی در کتابخانه شهدای سنجان تشکیل خواهدشد.
شایان ذکر است کلاسهای آموزشی صرفا برای اعضای کتابخانه تشکیل می گردد.
جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در این دوره کلاسهای آموزشی در ساعات اداری با کتابخانه تماس حاصل فرمایید.
ظرفیت کلاس محدود می باشد.
آغاز فلسفه، هانس گئورگ گادامر، ترجمه عزت الله فولادوند، نشر هرمس، ص 11
«سر و کار ما اینجا با آغاز فلسفه است ولی فلسفه واقعا چیست؟ افلاطون تاکید مصنوعی و قطعا نامتعارف بر واژه «فلسفه» گذاشت. به نظر او فلسفه چیزی جز تلاش برای رسیدن به فرزانگی و حقیقت نبود؛ فلسفه صرفا تلاش در پی معرفت بود، نه مالکیت آن. این عقیده با کاربرد متداول اصطلاح «فلسفه» و «فیلسوف» مطابقت نداشت. «فیلسوف معمولا به معنای کسی مستغرق در مراقبه نظری بود و بنابر این مردی بود م
احساس کردم که مطلب "برنامه نویسی را از کجا آغاز کنم؟" به کمی بررسی بیشتر نیاز دارد، لذا تصمیم به بازنویسی این مطلب گرفتم.
لازم است قبل از هر چیز بگویم که من صرفا نظرات خودم را به جهت کمک به برنامه نویسان تازه‌وارد مطرح می کنم. در این مطلب به بررسی و راهنمایی برنامه نویسان تازه‌وارد می پردازیم تا علاقه مندان به این هنرِ فنی در رایانه راه خود را بیابند.
بسیاری از دوستان و اطرافیان من می پرسند که برنامه نویسی چیست و باید از کجا شروع کنیم. در واقع

تبلیغات

محل تبلیغات شما
عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Learn button mushroom farming آکادمی موسیقی دکتر مسعود داوودیان متخصص ارتودنسی و ناهنجاری های دندانی و فک کار و مهاجرت به کانادا شورای دانش آموزی دبیرستان دخترانه باب الحوائج املاک صنعتی بابالو mhdgam تابلو روان بانک اطلاعات خدمات عروسی .